Для учнів








Поради "Як досягти внутрішнього балансу"
  • Спершу сплануй відпочинок: наші вихідні і час для себе проходять безрезультатно та неефективно саме тому, що ми його не плануємо або наповнюємо непотрібними діями. Відпочинок – це інструмент самовідновлення. Якщо ви поспостерігаєте за собою, то помітите, що саме вас наповнює енергією та відновлює, скільки часу вам на це необхідно. Критично важливо співміряти інтенсивність щоденних навантажень та кількість відпочинку. Тут варто забути про теорію працеголізму та вічного релаксу. Для того, щоб і відновлюватись, і підтримувати життєву енергію в тонусі важливо ритмічно змінювати робочі задачі на відпочинок або хобі.
  • Якісний ранок починається з вечора напередодні. Приділяйте час спокійному завершенню дня та налаштуванню на сон.
  • Підтримуйте власний енергетичний рівень. Ви завжди знаєте, коли у вас достатньо енергії для нових досягнень та звершень. І цей рівень енергії можуть підтримувати зовсім прості щоденні дії, продукти харчування та сон. Користуйтесь цим свідомо.
  • Залиште час для спонтанності: залишайте в життєвому графіку час на “нічого не робити”, “вікна свободи” і наповнюйте його діями, які вам саме хочеться зробити в той момент, або зустрічами з людьми, які вас надихають, або додатковим часом на одинці з собою. Завдяки цьому у вас з’явиться гнучкість для спонтанних рішень та можливість відреагувати на будь-яку драйвову ідею без шкоди для основних задач.
  • Використовуйте силу ранкового ритуалу: оберіть дві дії, які завжди вас наповнюють енергією та спокоєм, та робіть їх щодня.
  • Виробіть спільно сімейні традиції та звички: це допоможе підтримувати баланс особистого та любовного часу незалежно від того, що відбувається в буремному світі роботи. Це можуть бути щоденні вранішні розмови за чашкою кави про сімейні мрії та плани, спільні походи ввечері на прогулянки на свіжому повітрі, сімейні свята та спільний активний відпочинок. 



 





Немає коментарів:

Дописати коментар

Актуально та важливо

Аптечка психологічної самодопомоги З Днем знань! Доведено, що дитина, яку в родині часто обіймають, пригортають до себе і цілують, менше хво...